Welkom op de website van Harpe Davids Genemuiden

Geplaatst op: 21 november 2009

Welkom op de website van het mannenkoor “Harpe Davids” uit Genemuiden.

Mannenkoor Harpe Davids Genemuiden

Mannenkoor Harpe Davids is in 2004 opgericht en gaat uit van de Gereformeerde Gemeente te Genemuiden. Een groot deel van onze leden komen echter ook uit kerkverbanden waarmee we ons nauw verbonden weten. 

Ons koor bestaat op dit moment uit 85 leden. Net als ieder ander mannenkoor bestaat het uit 4 stempartijen: van Bas en Bariton tot 1e en 2e Tenor. De te zingen partijen zijn op deze toonhoogtes afgestemd zodat iedereen op een juiste wijze wordt ‘ingezet’

We repeteren elke maandagavond van 20.00 uur tot 22.00 uur in één van de zalen van de Jachin en Boaz kerk.

Op deze website vind u meer informatie over ons koor, deze kunt u vinden onder de knop ‘Harpe Davids’. Daar vind u ook meer informatie over het bestuur, de dirigent en de organisten. Ook staan zijn er ‘muzieksamples’ te beluisteren op de pagina CD’s. Wilt u contact opnemen met ons, klik dan op de knop ‘Contact‘. Aan de rechterkant van de website vind u de concertagenda, hierin worden alle komende concerten vermeld. Wanneer u op een concert klikt, kunt u een eventuele omschrijving zien en het adres waar het concert plaatsvindt.

‘Ons koor bestaat op dit moment uit 85 leden. Net als ieder ander mannenkoor bestaat het uit vier partijen